Енергетичний аудит

Замовити консультацію

Дослідження фактичного енергоспоживання будівлі

Проводимо енергетичний аудит із використанням спеціальних технічних засобів вимірювання для визначення фактичного стану будівлі та/або її інженерних систем і подальшої розробки енергоощадних заходів.

Приклади робіт

Енергетичний аудит будівлі -
перший крок якісної
термомодернізації.

Енергоаудит покаже через які поверхні та невидимі шпарини тепло і ваші кошти вилітають «в трубу». Ви дізнаєтесь чи здоровий і безпечний мікроклімат в приміщеннях, чи працює на повну потужність опалення і т.д. Тепловізійне обстеження — це лише частина справи.

Окрім проведення досліджень, встановлення показників енергетичної ефективності та детального плану заходів, кожен замовник отримує розрахунок прибутку від впровадження заходів енергозбереження.

За підсумками досліджень з енергетичного аудиту будівлі наші спеціалісти готують звіт -презентацію, після якої Ви точно будете знати, які заходи із енергозбереження необхідно застосувати конкретно для Вашої будівлі.

На презентації звіту з енергоаудиту Вам детально розкажуть про поточну ситуацію з енерговитратами, як найкраще усунути недоліки та звернуть увагу на дуже важливі технологічні нюанси при виконанні цих робіт. Після презентації ви будете точно знати, які заходи з енергозбереження застосувати конкретно для Вашого приміщення.

Повна діагностика енерговтрат будинку.
Повна діагностика енерговтрат будинку.
Сертифіковані експерти-енергоаудитори.
Сертифіковані експерти-енергоаудитори.

Як ми робимо енергоаудит

1
Обстеження будівлі
2
Анкетування
3
Визначення показників будівлі
4
Пропозиції з модернізації
5
Оцінка потенційного економічного ефекту
6
Звіт та презентація

Обстеження будівлі

Обстеження елементів та конструкцій будівлі, визначення кількісних (заміри геомертичних розмірів) та якісних (матеріали та конструктивні особливості) характеристик елементів огороджувальних конструкцій будівлі.

Анкетування

Збір інформації стосовно: особливостей процесу постачання/споживання енергоресурсів та специфіки тарифоутворення; особливостей експлуатації будівлі чи її окремих приміщень; наявного/запланованого устаткування в приміщеннях будівлі та графік його використання; побажання замовника та ін.

Визначення показників будівлі

Визначення об'ємно-планувальних показників будівлі (розрахунок площ елементів огороджувальних конструкцій із врахуванням конструктивних особливостей окремих елементів та кліматичних особливостей: особливості території та розміщенні в забудові, напрямки за сторонами світу та ін.)

Визначення теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій (приведені опори теплопередачі та теплопередача трансмісією)

Визначення теплопередачі вентиляцією та енергопотреби на вентиляцію (на рівні окремих приміщень/частин будівлі та в цілому)

Складання енергетичного балансу будівлі (в залежності від призначення та особливостей експлуатації - на рівні окремих приміщень/частин будівлі та для будівлі в цілому)

Пропозиції з модернізації

Визачення переліку заходів із модернізації огороджувальних конструкцій будівлі (із урахуванням специфіки будівлі - наявність технічної/юридичної можливості впровадження рішень із підвищення рівня енергоефективності та їх економічної доцільності)

Визначення переліку найбільш доцільних варіантів джерела генерації тапла та виконання системи опалення/вентиляції будівлі та розрахунок балансів енергоспоживання цими системами (з метою порівняння).

Оцінка потенційного економічного ефекту

Комплексна оцінка потенційного економічного ефекту від переліку запропонованих заходів та їх ранжування (та екологічні вигоди).

Звіт та презентація

Оформлення звіту із енергоаудиту.

Презентація результатів проведеного енергоаудиту замовнику

Запитання ― відповіді

Що таке енергоаудит

Енергоаудит це - комплекс заходів, який дозволяє побачити, як використовуються енергоресурси в приміщенні чи будівлі, показує всі місця тепловтрат і виявляє, де енергія використовується неефективно.

До комплексної процедури енергоаудиту входять:

 • виявлення дефектів зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін, вікон, перекриття і т.п.);
 • оцінка мікроклімату в приміщеннях будівлі замість оцінки повітрообміну і т.д.;
 • перевірка роботи інженерних мереж будівлі (опалення, вентиляція, гаряче водопостачання), а також комплекс інших досліджень, залежно від специфіки будівлі.

За підсумками енергоаудиту ми надаємо деталізований звіт із вичерпними рекомендаціями.

Що входить у звіт по енергоаудиту

Після проведення «польових» досліджень наші спеціалісти з енергетичної ефективності створюють програмне моделювання приміщеннята проводять теплотехнічні розрахунки. В кожному звіті відображаються місця найбільших втрат тепла, фактичні складові споживання енергії, детальний аналіз теплопередачі всіх поверхонь, аналіз систем теплопостачання, ефективність роботи опалювальних пристроїв, стан газопроводів, гнучких шлангів, з’єднань. Також оцінюється мікроклімат – чи відповідає нормам життєдіяльності людей повітрообмін, вологість повітря, наявність СО тощо.

Після усіх досліджень та розрахунків у звіті надається детальний та покроковий список технічних рішень для всіх поверхонь по підвищенню енергоефективності. А також розрахунок економічного ефекту – прибуток, який замовник отримає від впровадження заходів енергозбереження та за який період це відбудеться.

Яке обладнання ми використовуємо при проведенні енергоаудиту

Для проведення енергетичного аудиту cертифіковані спеціалісти компанії АДАМСОН використовують обладнання від провідних світових виробників – тепловізори, газоаналізатори, анемометри Testo, аєродвері Retrotec, Minneapolis, далекомір Bosch і т.д.

Вимірювальні прилади, що необхідні для проведення енергетичного аудиту будівлі:

 • аеродвері;
 • тепловізор;
 • контактний термометр;
 • вимірювач теплового потоку/теплопровідності;
 • термогігрометр з можливістю реєстрації показників із заданою дискретністю (логер для заміру температури та вологості) – не менше 5 пристроїв;
 • датчик концентрації СО2 з можливістю реєстрації показників із заданою дискретністю – не менше 4 пристроїв;
 • пірометр;
 • термогідрометр портативний;
 • газоаналізатор концентрації димових газів;
 • датчик витоків природного газу з зондом;
 • датчик концентрації чадного газу СО;
 • реєстратор параметрів електричної енергії з можливістю реєстрації показників з заданою дискретністю;
 • люксметр;
 • ультразвуковий витратомір;
 • лазерний віддалемір;
 • датчик низькоемісійного Low-E покриття;
 • анемометр;
 • манометр;

service images
Відгуки наших клієнтів і партнерів
Дякуємо за довіру та співпрацю!
Ваш партнер з енергозбереження
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»» м. Івано-Франківськ, особисто виконробу Урядко Мстиславу Володимировичу за розуміння, підтримку та створення комфорту, а саме…
Читати весь відгук
Ганна Геник
В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.
Читати весь відгук
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон найкраще і найкомплексніше підготувалися до даного процесу - детально роз'яснили процес утеплення, як він буде…
Читати весь відгук