Сертифікат енергоефективності

Замовити консультацію

Сертифікація енергетичної ефективності будівель

Проводимо комплексний енергоаудит будівлі, розробляємо Сертифікати енергоефективності, надаємо необхідну проєктно-кошторисну документацію. Виконуємо роботи по утепленню фасаду та цоколя, горища та підвалу, заміні вікон та дверей; проєктуємо та встановлюємо системи опалення і вентиляції.

Приклади робіт
На існуючий стан будівлі
На існуючий стан будівлі
Для капітального ремонту/реконструкції
Для капітального ремонту/реконструкції
Для вводу будинку в експлуатацію
Для вводу будинку в експлуатацію
Для нового будівництва
Для нового будівництва

Фахівцями-енергоаудиторами компанії ADAMSON розроблено та впроваджено онлайн-сервіс для розрахунку сертифікатів з енергетичної ефективності, який автоматизовує розрахунок великого масиву даних та зменшує ризики помилок аудитора. Програма Adamson NEX враховує усі деталі (від характеристик матеріалів до графіків роботи систем попереднього підігріву та охолодження) та гарантує що процес розрахунку відповідає вимогам офіційних органів.

При розробці енергетичного сертифікату на існуючий стан будівлі ми проводимо інструментальні заміри за допомогою повного комплекту високоефективного обладнання для енергетичного аудиту, що забезпечує максимально достовірні показники енерговитрат будівлі.

Висока кваліфікація спеціалістів-аудиторів компанії підтверджена сертифікатами міжнародних організацій. Наші фахівці виступають доповідачами у міжнародних форумах та проводять тренінги і навчання із енергозбереження.

Сертифіковані експерти-енергоаудитори.
Сертифіковані експерти-енергоаудитори.
Вартість Вашої нерухомості росте
Вартість Вашої нерухомості росте

Процедура сертифікації енергетичної ефективності будівлі:

1
Аналітика
2
Складання сертифікату
3
Реєстрація сертифікату у ЄДЕССБ

Отримання від замовника інформації, необхідної для проведення сертифікації енергетичної ефективності. Аналіз отриманої інформації та визначення енергетичної ефективності будівлі згідно затвердженої Методики.

Складання сертифікату з енергетичної ефективності будівлі за допомогою автоматизованого онлайн-ресурсу Adamson NEX.

Реєстрація сертифікату на порталі державної електронної системи у сфері будівництва.

Запитання ― відповіді

Терміни та визначення

Закон про “Енергетичну ефективність будівель” було прийнято 22 червня 2018 року. Основне завдання - визначення заходів, спрямованих на зниження енергоспоживання будівель. Законом введено нову процедуру сертифікації енергетичної ефективності будівель, результатом якої є новий документ – енергетичний сертифікат, який додається до будівельного паспорту, передбаченому законодавством.

Енергетичний сертифікат - електронний документ встановленої форми, в якому зазначено показники та клас енергетичної ефективності будівлі, наведено сформовані у встановленому законодавством порядку рекомендації щодо його підвищення, а також інші відомості щодо будівлі, її відокремлених частин, енергетичну ефективність яких сертифіковано;

Сертифікація енергетичної ефективності -   вид   енергетичного аудиту, під час якого здійснюється аналіз інформації щодо фактичних або проектних характеристик огороджувальних конструкцій та інженерних систем, оцінюється відповідність розрахункового рівня енергетичної ефективності встановленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель та надаються рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель, що враховують місцеві кліматичні умови, є технічно та економічно обґрунтованими;

Фахівець з аудиту енергетичної ефективності будівель (енергоаудитор) - фізична особа, яка отримала кваліфікаційний атестат та має право на проведення сертифікації енергетичної ефективності.

Які дані включає в себе сертифікат

  1. Загальні технічні характеристики об’єкту (будівлі).
  2. Інформацію щодо наявності засобів обліку енергетичних ресурсів з їх описом.
  3. Показники втрат енергетичних ресурсів: обсяги енергетичних ресурсів, які споживаються (або споживатимуться), витрачаються (або втрачатимуться) в процесі експлуатації об’єкта, та динаміка відповідних витрат.
  4. Клас енергоефективності будівлі.
  5. Технічний стан та значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій (м2•К)/Вт; виявлені недоліки конструкцій
  6. Потенціал енергозбереження та оцінка прогнозованої економії енергоресурсів;
  7. Перелік чітких рекомендацій щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі.

Що таке клас енергоефективності

Клас енергоефективності– це показник, що відображає наскільки ефективно будівля споживає енергію під час експлуатації. Високий клас свідчить про невеликі комунальні витрати для мешканців та низький рівень викиду парникових газів у атмосферу

Літера «A» відповідає будинкам з найкращими показниками енергетичної ефективності, а «Е-F-G» – будинкам, що мають найгірші показники. Клас енергоефективності будівлі визначається за результатами оцінки потреб споживання енергії на опалення, охолодження та гаряче водопостачання (Ep, згідно наказу №260 Про затвердження мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель)

Для яких будівель сертифікація є обов’язковою

  1. Об’єктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";
  2. Будівель державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
  3. Будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);
  4. Будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.
Відгуки наших клієнтів і партнерів
Дякуємо за довіру та співпрацю!
Ваш партнер з енергозбереження
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»» м. Івано-Франківськ, особисто виконробу Урядко Мстиславу Володимировичу за розуміння, підтримку та створення комфорту, а саме…
Читати весь відгук
Ганна Геник
В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.
Читати весь відгук
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон найкраще і найкомплексніше підготувалися до даного процесу - детально роз'яснили процес утеплення, як він буде…
Читати весь відгук