Вcтановлюємо системи опалення:
- газові, твердопаливні та електричні котли
- теплові насоси
- геліоколектори
- теплу підлогу
- всі елементи опалювальної системи (радіатори, буферні ємності, розширювальні баки і т. д.)
Улаштовуємо паливні в приватних будинках, стаціонарні та модульні котельні.
Надаємо 2 роки гарантії на виконані роботи та офіційну гарантію на елементи опалювальної системи.
Для комфортного і одночасно економного використання опалення та водопостачання необхідно правильно підібрати, встановити і поєднати усі елементи у повноцінно функціонуючу систему.


Наша компанія встановлює системи опалення та водопостачання «під ключ» в будь-якому приміщенні – квартирі, приватному будинку, комерційному приміщенні, навчальному, медичному, адміністративному закладі тощо. Наші спеціалісти розроблять комплексний проєкт зі встановлення нової чи модернізації старої системи, підготують проєктно-технічну документацію, підберуть обладнання і матеріали та виконають монтажні роботи відповідно до ДБН і враховуючи рекомендації виробників.
- Розрахуємо теплову потужність системи опалення спеціально для вашої квартири чи будинку
- Допоможемо обрати необхідний котел чи інший опалювальний прилад серед великого вибору опалювальної техніки різних брендів
- Порекомендуємо ручну чи автоматичну систему регулювання теплової потужності
- Розрахуємо економію та річні витрати енергоресурсів різних типів систем опалення для порівняння
Етапи монтажу системи опалення
-
1Проєктування
-
2Монтаж опалювального приладу
-
3Монтаж вимірювальних та регулювальних пристроїв
-
4Монтаж радіаторів
-
5Монтаж теплої підлоги
-
6Випробування та запуск
ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ
Як підібрати котел?
Ми розповімо вам про переваги та недоліки кожного з типів опалювальних приладів. Також порекомендуємо, які саме елементи системи опалення найкраще застосувати у вашій оселі. Мова йде про систему трубопроводів і радіаторів, бойлер, циркуляційні насоси, систему «тепла підлога» та інші.
Перед цим етапом бажано провести енергоаудит. Він допоможе якнайкраще зрозуміти потенційну витрату енергоресурсів, яка буде необхідна для підтримання комфортних умов у приміщенні.
Важливо зрозуміти, який тип опалювального приладу найкраще підійде для вашої оселі. Також потрібно розрахувати його потужність, щоб забезпечити максимально комфортні умови проживання.
Газовий котел - універсальний опалювальний пристрій. Завдяки широкій розповсюдженості газових мереж установити його можна практично в будь-якому домі, куди підведений газопровід.
Переваги газових котлів:
- мають дуже високий коефіцієнт корисної дії (ККД, %);
- вони прості у використанні;
- наділені широким функціоналом;
- можна встановити як у квартирі, так і в приватному будинку.
Недоліки газових котлів:
- потрібно регулярно обслуговувати;
- на запуск вперше потрібна затверджена документація від оператора газових мереж.
Твердопаливний котел — чудова альтернатива газовому. Для роботи він може використовувати широкий спектр палива: дрова, дерев’яні пелети, вугілля та інші енергоресурси.
Переваги твердопаливних котлів:
- ви отримуєте незалежність від газових мереж і ціни на природний газ;
- такі пристрої мають доволі просту конструкцію;
- вони достатньо економні;
- можуть працювати на різних видах палива.
Недоліки твердопаливних котлів:
- повинні встановлюватися в окремих приміщеннях;
- не можна встановлювати в квартирах;
- паливо потрібно регулярно завантажувати, а продукти згоряння — видаляти.
Електричний котел котел для роботи використовує лише електричну енергію, відповідно з ви отримуєте незалежність від інших енергоресурсів.
Переваги твердопаливних котлів:
- мають компактні розміри;
- вони практично безшумні;
- не потребують спеціального догляду;
- не забруднюють атмосферу викидами CO2 та інших газів.
Недоліки твердопаливних котлів:
- споживають значно більше електроенергії, у порівнянні з газовими чи твердопаливними котлами;
- потребують надійного заземлення;
- існує більша ймовірність ураження електричним струмом (у порівнянні з іншими типами котлів).
Які переваги і недоліки теплових насосів?
Теплові насоси дозволяють скорочувати витрати на опалення на 70 %, не потребують дорогого технічного обслуговування та працюють безшумно. Термін роботи — до 50 років. Для їх встановлення не потрібно бурити свердловини, і їх можна змонтувати навіть на даху багатоповерхівки.
Переваги теплових котлів:
- економічні у використанні та мають високий рівень окупності;
- не потребують спеціального догляду;
- не здійснюють викидів СО2 та інших газів;
- безпечні з точки зору ймовірності виникнення пожежі чи вибуху;
- найефективніше працюють із низькотемпературними системами опалення (наприклад, теплою підлогою);
- більшість моделей у конструкції мають інвертор, який дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення влітку.
Недоліки теплових котлів:
- потребують більше капіталовкладень, у порівнянні з іншими типами опалювальних пристроїв;
- в особливо холодний період вимагають наявності додаткового джерела тепла (бойлера, котла чи ін.).
Які переваги і недоліки геліоколекторів?
ГЕЛІОКОЛЕКТОРИ (СОНЯЧНІ СИСТЕМИ)
Геліоколектори, або сонячні системи (вакуумні чи трубчасті), перетворюють енергію сонячних променів у тепло, що використовується для опалення та гарячого водопостачання. Вважаються одними з найбільш екологічних опалювальних приладів, адже в процесі роботи не здійснюють жодних викидів парникових газів.Переваги геліоколекторів (сонячних систем):
- економічні у використанні та мають високий рівнень окупності;
- не потребують спеціального догляду;
- не здійснюють викидів СО2 та інших газів;
- безпечні з точки зору ймовірності виникнення пожежі чи вибуху.
Недоліки геліоколекторів (сонячних систем):
- для встановлення необхідно більше капіталовкладень, у порівнянні з іншими типами опалювальних пристроїв;
- у холодний період, а також за відсутності сонячних променів (у т.ч. уночі) потребують наявності додаткового джерела тепла (бойлера, котла чи ін.);
- геліоколектори займають достатньо багато місця для встановлення, тому їх буде проблематично використовувати у багатоквартирних будинках.
Які радіатори обрати?
- Чавунні радіатори – найстаріший вид батарей опалення. Вони довго нагріваються, досить громіздкі та служать до 50 років. Їх головний плюс – низька вартість у поєднанні зі здатністю витримувати найтяжчі умови експлуатації.
- Алюмінієві радіатори – мають гарну тепловіддачу та приємні на вигляд, тож пасуватимуть до будь-якого інтер’єру. Мінусом є те, що алюміній схильний до корозії і вимагає високої якості теплоносія (води).
- Сталеві радіатори – бувають панельні та трубчаті. Перший варіант -бюджетний, має високу тепловіддачу. Трубчаті сталеві батареї дорожчі за ціною, проте довше експлуатуються. До загальних недоліків відноситься їх нестійкість до гідроударів (не встановлюють у багатоповерхових будинках) та схильність до корозії.
- Біметалеві (біметаличні) радіатори – поєднують у собі трубчату серцевину зі сталі та алюмінієву оболонку. Вони надійні та міцні, проте дорого коштують. Також їх тепловіддача дещо нижча, ніж у алюмінієвих радіаторів.
Які труби обрати?
- Сталеві труби – довговічні бюджетні труби, які не бояться гідроударів та перепадів тиску. Їх недолік - в схильності до корозії та накопиченні відкладень.
- Поліпропіленові труби – підходять майже для усіх видів трубопроводів. Вони не схильні до корозії, не іржавіють не шумлять та служать до 50 років. Єдиний недолік – чутливість до високих температур (не підходять для пожежонебезпечних приміщень).
- Металопластикові труби – мають п’ятишарову структуру: поліетилен, клей та алюмінієва фольга. Не бояться корозії, відкладень та іржі, добре гнуться, тому їх прокладають у приміщеннях зі складною геометрією. Металопластикові труби не переносять прямого сонячного світла та відкритого вогню.
- Мідні труби – довговічні та не схильні до корозії. Гарно експлуатуються, проте мають високу початкову вартість.
- PEX-труби – відрізняються міцністю та стійкістю до високих температур. Труби та обладнання для монтажу мають високу вартість.
Які є варіанти теплої підлоги?
- Водяна тепла підлога– встановлюється лише в приватних будинках. У якості джерела тепла використовується вода, яка циркулює по гнучким трубам. Елементи цього виду підлоги сумісні з будь-якими видами покриття (плитка, ламінат, лінолеум та ін.).
- Електрична тепла підлога – розрізняється по типу елементу, який нагріває (мат, нагрівальний кабель, інфрачервоний обігрів). Система з нагрівальним кабелем потребує виготовлення додаткової стяжки. Підлога з використанням інфрачервоної плівки – найбільш сучасний та прогресивний варіант. Монтується безпосередньо під покриттям підлоги. Нагрівальний мат – це тонкий кабель, наклеєний на сітку із теплотканини.
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З КОМПАНІЄЮ ADAMSON
Виконано більш ніж 2000 енергоаудитів по всій Україні Наші енергоаудитори сертифіковані у США та Україні Кожен другий клієнт за підсумками енергоаудиту втілює рекомендації з енергозбереження Допомагаємо позбавитися наслідків неправильного утепленняcall_us
leave_contacts
call_us
leave_contacts
call_us
leave_contacts