Утеплення приватних будинків
300 000 м2 фасадів утеплено станом на липень 2020р.
Утеплення приватних будинків
відповідає нормам здорового мікроклімату
Утеплення приватних будинків
захист фасаду від руйнування та продовження терміну «життя» будинку
Утеплення приватних будинківУтеплення приватних будинківУтеплення приватних будинків

Замовити утеплення приватного будинку

утеплення фасаду

утеплення фасаду

утеплення цоколя

утеплення цоколя

утеплення горища

утеплення горища

монтаж енергозберігаючих склопакетів

монтаж енергозберігаючих склопакетів

Чи знаєте ви що тепловтрати крізь неутеплені зовнішні стіни можуть досягати більше 50 % ?

Про утеплення будинку в першу чергу йдеться в сенсі збереження всередині тепла взимку і прохолоди влітку, а також для економії енергоресурсів (відповідно і грошей) на опалення. Але правильне утеплення також обов’язково має відповідати всім нормам здорового мікроклімату, щоб в домівці було вдосталь свіжого повітря і вологість була на нормальному рівні для проживання людей, а не плісняви чи грибка.

Утеплення фасаду будинку слід проводити за технологією, таким чином змонтований утеплювач захистить фасад від руйнування та продовжить термін «життя» будинку. Існують декілька варіантів утеплення фасадів. Це утеплення дому пінопластом або мінватою. Досвід компанії Адамсон базується на ретельному дослідженні та проектуванні, а також показниках енергетичного аудиту.

Утеплення будівель

Зменшення тепловтрат через стіни до 40%

Утеплення будівель

Зменшення тепловтрат через перекриття до 30%


Наша компанія забезпечує індивідуальний підхід, контроль якості на кожному етапі та команду висококласних спеціалістів - інженерів, аудиторів, монтажників. Ми впроваджуємо кращі практики з США, Німеччини та Скандинавії та використовуємо тільки сертифіковані матеріали, які пройшли випробовування на довговічність.

Утеплення від ADAMSON забезпечить вам комфортне проживання, а вашій домівці – довговічність і чудовий зовнішній вигляд, адже наш практичний досвід з «анатомії» будівель налічує проведення більш ніж 2000 енергоаудитів та виконання утеплення більш ніж 300 000 квадратних метрів фасадів, цоколів, горищ і т.д. по всій Україні.

ЕТАПИ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

 • 1
  Проводимо підготовку фасаду
 • 2
  Встановлюємо теплоізоляційні матеріали
 • 3
  Проводимо армування та гідрозахист утеплювача
 • 4
  Наносимо захисний декоративний шар
Утеплювач монтуємо за принципом викладання цегли, щоб не з’являлися тріщини.
Дотримуємося щільності прилягання теплоізоляційного матеріалу: якщо відстань між плитами більше 3 мм, заробляємо їх монтажною піною.
Фіксуємо утеплювач дюбелями
На утеплювач наносимо шар клею, в якому «втоплюємо» армувальну сітку.
Наступну смугу сітки завжди накладаємо поверх попередньої, щоб збільшити міцність усієї конструкції.
Він прикрашає та захищає всю структуру фасаду від впливу зовнішнього середовища: опадів, вітру, перепадів температури, впливу ультрафіолетового випромінювання тощо.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Чи потрібні попередні дослідження та розрахунки

Де найбільш вразливі місця будівлі, яку товщину утеплювача обрати, як забезпечити здоровий мікроклімат в кімнатах – на ці та багато інших запитань може відповісти проведений енергетичний аудит. Також дуже важливо врахувати матеріал основної поверхні, оскільки, наприклад, на стінах з газоблоку не можна використовувати пінопласт як утеплювач.

Попередній розрахунок допомагає в майбутньому запобігти накопиченню вологи в стінах, захистити стіну від промерзання, не допустити появи щілин і тріщин тощо та сформувати в приміщенні сприятливий мікроклімат.

Наші спеціалісти з енергоефективності визначать місця найбільших втрат тепла, нададуть повний перелік заходів з енергозбереження, нормалізації рівня вологості та повітряобміну, розрахують витрати електрики та природнього газу після утеплення і період окупності витрат.

Які можливі наслідки неправильно виконаного утеплення фасаду

Тріщини в декоративно-армувальному шарі можуть виникнути внаслідок:
 • неправильно вибраного типу утеплювача чи інших матеріалів;
 • деформації теплоізоляційних плит;
 • руйнування чи відсутності в системі армувальної сітки;
 • плити утеплювача знаходяться на різній висоті відносно одна одної;
 • заповнення швів між плитами розчином клею;
 • використання неякісних матеріалів загалом.
Відшарування декоративно-армуючого шару може виникнути внаслідок:
 • накладання армувальної сітки безпосередньо на плити утеплювача;
 • тривалого знаходження теплоізоляційних плит (пінополістиролу) під впливом сонячних променів, через що вони жовтіють та втрачають міцність;
 • неправильного вибору декоративної штукатурки;
 • несприятливих погодних умов під час проведення робіт;
 • неправильно змонтованих кріпильних дюбелів, та інших причин.
Повне відшарування або обвал фасадного шару може виникнути внаслідок:
 • використання неякісного клею;
 • неправильної підготовки поверхні фасаду перед монтуванням плит утеплювача;
 • відсутності, недостатньої кількості або неправильного використання кріпильних дюбелів, у тому числі їх типу;
 • накопичення води в шарі утеплення через неправильний монтаж системи водовідведення.

Як утеплюється дах та перекриття

Теплоізоляція даху та перекриття дозволяє не лише зберігати тепло взимку, а й захистити будівлю від перегрівання в спекотну погоду. Утеплення може бути ефективним лише в сухому стані. Тому перш за все його необхідно захистити від потрапляння вологи.

Утеплення розпочинається з укладання гідроізоляційного матеріалу. Його кріпимо під кроквами з використанням будівельного степлера, а місця кріплення проклеюємо спеціальною стрічкою. Якщо дах іще монтується, гідроізоляційний шар встановлюємо перпендикулярно до кроквяних ніг. Крокви обробляємо антисептиком, щоб уникнути загнивання дерева.

Для утеплення ми використовуємо мінеральну вату. Відрізки матеріалу потрібної товщини ми вкладаємо поміж та впритул до крокв. Щоб утворити теплоізоляцію потрібної товщини, інколи потрібно накладати шари мінеральної вати поверх один одного. При цьому, стики відрізків ми перекриваємо наступним шаром утеплювача.

Шар пароізоляції потрібен, щоб захистити утеплювач від накопичення в ньому вологи зсередини приміщення. Плівку ми повертаємо гладкою стороною до мінеральної вати та закріплюємо будівельним степлером і клейкою стрічкою.

Напрямні бруски чи профіль кріпимо на крокви поверх пароізоляції. До них у майбутньому буде кріпитися внутрішня обшивка. Бруски та інші дерев’яні частини обробляємо антисептиком, щоб уникнути загнивання поверхні

Як утеплюється фундамент

Утепливши фундамент, ви зменшите тепловтрати будинку до 20 %. Якщо в домі є підвальне приміщення, теплоізоляція захистить стіни підвалу від промерзання, утворення конденсату, виникнення плісняви і в загальному від руйнування матеріалу фундаменту. Ми пропонуємо системи утеплення з використанням мінеральної вати та екструдованого пінополістиролу.

Крім утеплення потрібно подбати і про гідроізоляцію фундаменту. Цей крок необхідно виконати до наклеювання шару утеплення. Так ми ізолюємо фундамент від контакту із землею, через що він не буде набирати вологу.

До гідроізоляційного шару наклеюємо плити пінополістиролу. Для цього беремо спеціальний клей, який наносимо на певних точках плит. Шви обов’язково слід заробити, щоб волога не потрапляла між утеплювачем та гідроізоляційним шаром.

На цьому етапі пінопласт засипаємо ґрунтом, піском або щебенем. Наземну частину обробляємо аналогічно до обробки фасадної частини: плити пінопласту прикріпляємо дюбелями до основи фундаменту, наносимо шар клею, накладаємо армувальну сітку, заробляємо фінішним шаром клею та декоративним покриттям.

Як утеплити підлогу

Утеплення підлоги дозволяє не лише зменшити тепловтрати в приміщенні, а й суттєво підвищити шумоізоляцію. Для цього ми використовуємо мінеральну вату.

Її можна встановлювати як на бетонних, так і дерев’яних підлогах. Поверхню потрібно підготувати, а процес утеплення дещо нагадує термоізоляцію даху та перекриття.

ВІДГУКИ:
УСІ ВІДГУКИ