Утеплення приватних будинків

Замовити консультацію

Комплексні та індивідуальні рішення з термомодернізації будинків

Виконуємо роботи по утепленню фасаду мінеральною ватою або пінополістирольними плитами із фінішним оздобленням декоративною штукатуркою, утепленню горища, заміні вікон та дверей на енергозберігаючі; проєктуємо та встановлюємо системи опалення і вентиляції.

Приклади робіт
Утеплення фасаду
Утеплення фасаду
Утеплення горища
Утеплення горища
Енергозберігаючі вікна та двері.
Енергозберігаючі вікна та двері.
Системи опалення
Системи опалення
Системи вентиляції
Системи вентиляції

Перекриття горища та неутеплений дах - до 30%.

Перекриття підвального приміщення - до 15%;

Правильно виконане утеплення та комплексний підхід до термомодернізації будинку не тільки зекономить енергоресурси на опалення (а відповідно і Ваші кошти), але й забезпечить норми мікроклімату для здорового та щасливого проживання людей. У Вашій домівці має бути тепло взимку та прохолодно влітку, вдосталь свіжого повітря, а рівень вологості - комфортний для проживання людей, але не плісняви чи грибка.

Наша компанія - це команда професійних та досвідчених спеціалістів, які забезпечують індивідуальний підхід та контроль якості на кожному етапі роботи. Ми використовуємо сертифіковані матеріали, які пройшли випробовування на довговічність, а також суворо дотримуємося усіх технологічних норм та вимог виконання робіт.

Утеплення від ADAMSON забезпечить Вам комфортне проживання, а вашій домівці – довговічність і чудовий зовнішній вигляд, адже наш практичний досвід з «анатомії» будівель налічує проведення більш ніж 2000 енергоаудитів та виконання утеплення більш ніж 300 000 квадратних метрів фасадів, цоколів, горищ і т.д. по всій Україні.

Зниження комунальних витрат - до 70%
-70%
Зниження комунальних витрат - до 70%
Зменшення тепловтрат через стіни - до 40%
-40%
Зменшення тепловтрат через стіни - до 40%

Етапи утеплення фасаду

1
Підготовка фасаду
2
Встановлюємо теплоізоляційні матеріали
3
Проводимо армування та гідрозахист утеплювача
4
Наносимо захисний декоративний шар

Проводимо підготовку фасаду

Очищуємо поверхню стін від бруду та, де потрібно, від старої штукатурки. Поверхню стін обов’язково покриваємо шаром ґрунтувальної суміші. Площа покриття клеєм повинна бути не менше 60% від площі утеплювача.

Встановлюємо теплоізоляційні матеріали

Утеплювач монтуємо за принципом викладання цегли, щоб не з’являлися тріщини. Дотримуємося щільності прилягання теплоізоляційного матеріалу: якщо відстань між плитами більше 3 мм, заробляємо їх монтажною піною. Фіксуємо утеплювач дюбелями

Проводимо армування та гідрозахист утеплювача

На утеплювач наносимо шар клею, в якому «втоплюємо» армувальну сітку. Наступну смугу сітки завжди накладаємо поверх попередньої, щоб збільшити міцність усієї конструкції.

Наносимо захисний декоративний шар

Він прикрашає та захищає всю структуру фасаду від впливу зовнішнього середовища: опадів, вітру, перепадів температури, впливу ультрафіолетового випромінювання тощо.

Запитання ― відповіді

Які можливі наслідки неправильно виконаного утеплення фасаду

Тріщини в декоративно-армувальному шарі можуть виникнути внаслідок:

  • неправильно вибраного типу утеплювача чи інших матеріалів;
  • деформації теплоізоляційних плит;
  • руйнування чи відсутності в системі армувальної сітки;
  • плити утеплювача знаходяться на різній висоті відносно одна одної;
  • заповнення швів між плитами розчином клею;
  • використання неякісних матеріалів загалом.

Відшарування декоративно-армуючого шару може виникнути внаслідок:

  • накладання армувальної сітки безпосередньо на плити утеплювача;
  • тривалого знаходження теплоізоляційних плит (пінополістиролу) під впливом сонячних променів, через що вони жовтіють та втрачають міцність;
  • неправильного вибору декоративної штукатурки;
  • несприятливих погодних умов під час проведення робіт;
  • неправильно змонтованих кріпильних дюбелів, та інших причин.

Повне відшарування або обвал фасадного шару може виникнути внаслідок:

  • використання неякісного клею;
  • неправильної підготовки поверхні фасаду перед монтуванням плит утеплювача;
  • відсутності, недостатньої кількості або неправильного використання кріпильних дюбелів, у тому числі їх типу;
  • накопичення води в шарі утеплення через неправильний монтаж системи водовідведення.

Як утеплюється дах та перекриття

Теплоізоляція даху та перекриття дозволяє не лише зберігати тепло взимку, а й захистити будівлю від перегрівання в спекотну погоду. Утеплення може бути ефективним лише в сухому стані. Тому перш за все його необхідно захистити від потрапляння вологи.

Утеплення розпочинається з укладання гідроізоляційного матеріалу. Його кріпимо під кроквами з використанням будівельного степлера, а місця кріплення проклеюємо спеціальною стрічкою. Якщо дах іще монтується, гідроізоляційний шар встановлюємо перпендикулярно до кроквяних ніг. Крокви обробляємо антисептиком, щоб уникнути загнивання дерева.

Для утеплення ми використовуємо мінеральну вату. Відрізки матеріалу потрібної товщини ми вкладаємо поміж та впритул до крокв. Щоб утворити теплоізоляцію потрібної товщини, інколи потрібно накладати шари мінеральної вати поверх один одного. При цьому, стики відрізків ми перекриваємо наступним шаром утеплювача.

Шар пароізоляції потрібен, щоб захистити утеплювач від накопичення в ньому вологи зсередини приміщення. Плівку ми повертаємо гладкою стороною до мінеральної вати та закріплюємо будівельним степлером і клейкою стрічкою.

Напрямні бруски чи профіль кріпимо на крокви поверх пароізоляції. До них у майбутньому буде кріпитися внутрішня обшивка. Бруски та інші дерев’яні частини обробляємо антисептиком, щоб уникнути загнивання поверхні

Як утеплюється фундамент

Утепливши фундамент, ви зменшите тепловтрати будинку до 20 %. Якщо в домі є підвальне приміщення, теплоізоляція захистить стіни підвалу від промерзання, утворення конденсату, виникнення плісняви і в загальному від руйнування матеріалу фундаменту. Ми пропонуємо системи утеплення з використанням мінеральної вати та екструдованого пінополістиролу.

Крім утеплення потрібно подбати і про гідроізоляцію фундаменту. Цей крок необхідно виконати до наклеювання шару утеплення. Так ми ізолюємо фундамент від контакту із землею, через що він не буде набирати вологу.

До гідроізоляційного шару наклеюємо плити пінополістиролу. Для цього беремо спеціальний клей, який наносимо на певних точках плит. Шви обов’язково слід заробити, щоб волога не потрапляла між утеплювачем та гідроізоляційним шаром.

На цьому етапі пінопласт засипаємо ґрунтом, піском або щебенем. Наземну частину обробляємо аналогічно до обробки фасадної частини: плити пінопласту прикріпляємо дюбелями до основи фундаменту, наносимо шар клею, накладаємо армувальну сітку, заробляємо фінішним шаром клею та декоративним покриттям.

Як утеплити підлогу?

Утеплення підлоги дозволяє не лише зменшити тепловтрати в приміщенні, а й суттєво підвищити шумоізоляцію. Для цього ми використовуємо мінеральну вату. Її можна встановлювати як на бетонних, так і дерев’яних підлогах. Поверхню потрібно підготувати, а процес утеплення дещо нагадує термоізоляцію даху та перекриття.

Відгуки наших клієнтів і партнерів
Дякуємо за довіру та співпрацю!
Ваш партнер з енергозбереження
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»» м. Івано-Франківськ, особисто виконробу Урядко Мстиславу Володимировичу за розуміння, підтримку та створення комфорту, а саме…
Читати весь відгук
Ганна Геник
В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.
Читати весь відгук
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон найкраще і найкомплексніше підготувалися до даного процесу - детально роз'яснили процес утеплення, як він буде…
Читати весь відгук