Утеплення будинку з цегли

Долина ОСББ Утеплення
#

Теплоізоляція будинку з цегли


Будинок площею: 340 м2, товщина стіни: 380 мм

Етапи утеалення будинку:

  • В якості теплоізолюючого матеріалу була використана мінеральна вата "Технофас Ефект" фірми «ТехноНІКОЛЬ» товщиною 100 мм з низьким рівнем теплопровідності, високою звукоізоляцією, негорючістю і екологічністю.
  • Крім підвищення рівня комфорту, мінеральна вата скорочує витрати на обігрів будинку в опалювальний період від 10% до 40%.Система скріпленої термоізоляції німецької фірми «KREISEL» була використана для забезпечення якісної і довготривалої експлуатації утеплення терміном від 25 років.
  • Система скріпленої термоізоляції німецької фірми «KREISEL» була використана для забезпечення якісної і довготривалої експлуатації утеплення терміном від 25 років.
  • Якість склеюючих, скріплюючих та декоративних матеріалів, розроблених експертами фірми «KREISEL», підтверджується результатами лабораторних досліджень, що показали високу стійкість покриття до атмосферних впливів, промерзання, появи грибків, вологості та тепловтрат.
  • Штукатурка типу "короїд" і егалізаційна фарба фірми «KREISEL» забезпечую стійкість теплоізоляції до дії природних чинників і надаю будівлі сучасного естетичного вигляду.
  • Система скріпленої термоізоляції фірми «KREISEL» збільшує термін служби будівлі у певних випадках аж до 100 років.

Замовити комплекс робіт з утеплення можна в розділі УТЕПЛЕННЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Подобається 3
Вам сподобалась наша виконана робота?
Замовте у нас консультацію по вашому конкретному запиту і ми передзвонимо вам протягом робочого дня.

Проконсультуватись та замовити комплекс робіт з проєктування та монтажу

Замовити консультацію
Повернутись на сторінку наших проєктів
Наші проєкти