Система опалення із дистанційним керуванням

Івано-Франківськ ОСББ Опалення
#

Система опалення із дистанційним регулюванням у приватній квартирі


Виконані роботи:

  • В кімнатах встановлено вертикальні та горизонтальні дизайнерські радіатори ТМ Kermi (Німеччина), хромовані комплекти центрального підключення, трубопроводи Rehau.
  • В приміщеннях кухні, коридору, гардеробу, ванній кімнаті та санвузлі встановлено електричну теплу підлогу Danfoss. Для теплоізоляції перед початком виконання робіт по всій площі підлоги квартири було влаштовано шар екструдованого пінопласту.
  • У ванній кімнаті встановлено дизайнерську гідравлічну рушникосушку TERMA ZigZag з нержавіючої сталі. Підключено електричний нагрівач (тен) завдяки якому рушникосушка працює при вимкненій загальній системі опалення.
  • Встановлено дистанційну систему керування опаленням. Регулювання здійснюється за допомогою сенсорного пульта, який розміщений в коридорі квартири, або дистанційно з мобільного телефона. В кожній кімнаті встановлено індивідуальний регулятор з датчиком температури повітря і теплої підлоги.
  • На розподільчому колекторі, що розміщений у гардеробній кімнаті, встановлено сервоприводи, що дає можливість керувати кожним контуром опалення окремо.

Потужність та розміри радіаторів, «теплої» підлоги та інших елементів системи було підібрано на основі значень теплового навантаження, розрахованого аудиторами згідно нормативних значень ДБН.


Замовити комплекс робіт з проєктуванню та монтажу систем опалення в квартирі можна в розділі СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Подобається 14
Вам сподобалась наша виконана робота?
Замовте у нас консультацію по вашому конкретному запиту і ми передзвонимо вам протягом робочого дня.

Проконсультуватись та замовити комплекс робіт з проєктування та монтажу

Замовити консультацію
Повернутись на сторінку наших проєктів
Наші проєкти