Енергетичний паспорт - це документ, що підтверджує клас енергоефективності будівлі та містить рекомендації по зниженню енерговитрат.
Оформлення енергопаспорту має високу практичну користь. Ви одразу зрозумієте, як і на чому можна зменшити витрати на обігрів, газ та електрику. Це реальна і довгострокова економія на комунальних платежах. Великий плюс в тому, що ця економія не зачепить Ваші комфортні умови життя.
Внутрішня статистика в компанії Adamson показує, що за 2017 рік було зроблено 50 енергопаспортів, а вже за а січень - лютий 2018 року – 27. Українці зацікавлені розумно економити та готові знижувати споживання енергоресурсів.
Енергетичний паспорт від Adamson – це:
Енергетичний паспорт складають на основі проектних величин із документації. Спеціалісти Adamson обов’язково перевіряють застарілі показники. Для проведення вимірювань використовують сучасне обладнання: тепловізійна камера, лазерна лінійка і аеродвері – для виявлення осередків теплових втрат та інфільтрації повітря.
Компанія не тільки оформлює енергопаспорт, але і допомагає розібратися, як користуватися цим документом. В Adamson оперативно дають рекомендації для покращення енергоефективності та економії ресурсів клієнта.
Енергопаспорт дає можливість дізнатися:
1. Клас енергетичної ефективності будівлі. Згідно з чинними нормами він не може бути нижче класу «С». Чим вища енергетична якість будівлі – тим вища її вартість на житловому ринку.
2. Енергопотребу та енергоспоживання будівлі.
Складання енергопаспорта передбачено законодавством. Він потрібен усім бюджетним установам та повинен входити окремим документом до складу проектно-кошторисної документації на об’єкт. Вказані в ньому енергетичні характеристики будівлі розраховуються відповідно до вимог ДБН В.2.6-31:2016.
Енергосервісна компанія ADAMSON складає енергетичні паспорти відповідно до ДБН В.2.6-31-2016. Згідно з діючими нормами при визначенні класу енергетичної ефективності будівлі враховуються показники річної енергопотреби в опаленні, гарячому водопостачанні та охолодженні.
Енергетичний паспорт складають під час проектування об’єкта, введення його в експлуатацію, на етапі капітального ремонту чи реконструкції. Якщо енергопаспорт складають для багатоквартирного житлового будинку, то окремий документ формується для кожного громадського блоку і житлової частини.
Буває, що будівельники відступають від проекту – наприклад, у процесі роботи замінюють будівельні матеріали. У такому разі виникає потреба в аналізі відхилень від проектних планів та повторному складанні енергопаспорта під час здачі будівлі в експлуатацію.
Енергосервісна компанія ADAMSON складає енергетичний паспорт за результатами енергоаудиту та за проектними характеристиками. Серед наших Клієнтів – ОТГ, ОСББ, міські та селищні ради, муніципальні та комерційні об’єкти, власники приватних житлових будинків.