Про компанію

#
Стан після Сертифікати та ліцензії Адамсон Про компанію
Стан після Сертифікати та ліцензії Адамсон Про компанію
Стан після Сертифікати та ліцензії Адамсон Про компанію
Стан після Сертифікати та ліцензії Адамсон Про компанію
Стан після Сертифікати та ліцензії Адамсон Про компанію

Компанія ADAMSON була заснована у 2014 році і основною метою своєї діяльності визначила практичне втілення принципів збереження ресурсів планети, енергоефективності та енергозбереження будівель. Заощадити кошти на опалення, уникнути помилки при утепленні будівлі, забезпечити комфортне та здорове перебування людей – такі потреби наших замовників вирішує команда досвідчених спеціалістів - проєктантів, інженерів, аудиторів, менеджерів та будівельників.

Компанія ADAMSON надає комплексні рішення та індивідуальні послуги для квартир та приватних будинків, готелів, комерційних приміщень, медичних, навчальних закладів і інших громадських та адміністративних будівель:

  • виконуємо роботи по утепленню фасадів, цоколів, підвальних приміщень та горищ «під ключ»
  • проєктуємо та встановлюємо системи опалення «під ключ» (газові, твердопаливні та електричні котли, теплові насоси, геліоколектори, тепла підлога і т. д.). Улаштовуємо паливні в приватних будинках, стаціонарні та модульні котельні, індивідуальні теплові пункти.
  • проєктуємо та встановлюємо системи вентиляції, рекуперації «під ключ»
  • за допомогою повного комплекту високоточного обладнання проводимо енергетичний аудит, встановлюємо клас енергоефективності будівлі, виготовляємо енергетичні сертифікати тощо
  • проводимо теплий монтаж вікон і дверей, замінюмо звичайні склопакети на енергозберігаючі і виконуємо ще багато інших робіт.

За 6 років діяльності було утеплено та оздоблено більше 300 000 м2 фасадів у різних регіонах України, проведено більше 2000 енергетичних аудитів, змонтовано більше 400 систем опалення. Наші спеціалісти- аудитори пройшли фахову підготовку у США (професійна сертифікація Building Performance Institute), виступають доповідачами у міжнародних форумах та проводять тренінги і навчання із енергозбереження.

Компанія ADAMSON також зарекомендувала себе. як надійний партнер громад. Низка втілених по всій Україні проєктів по термомодернізації шкіл, ліцеїв, дитсадків, багатоквартирних будинків, досвід роботи у різних програмах, в тому числі з міжнародними партнерами (НЕФКО, Угода мерів, програма «Енергодім» Фонду держенергозбереження, програми співфінансування енергоефективних заходів з міськими радами тощо), та достатня кількість фахівців забезпечують нашій компанії можливість надати повний супровід голові ОСББ або ОТГ і самим мешканцям від початку реалізації проєкту термомодернізації і до його завершення.

Компанія ADAMSON приймає активну участь в громадських та соціальних ініціативах, зокрема вже 4 роки є партнером програм платформи «Тепле місто». Підтримуємо в першу чергу ті напрямки, що стосуються здорового способу життя, розвитку дітей і молоді. Адже навіть у нашій діяльності ми хочемо не лише якісно виконати роботи для збереження тепла і економії енергоресурсів, але в першу чергу забезпечити здоровий мікроклімат для перебування дорослих і дітей в домівках та офісах.

Компанія ADAMSON 3 2019 р. є титульним спонсором футбольного клубу «Прикарпаття». Працівники компанії дуже люблять футбол – і самі грати, і вболівати за гравців. Вважаємо, що спортивний клуб має вирощувати своїх футболістів та забезпечувати такі умови, при яких найкращі вихованці будуть залишались грати у Команді рідного краю. Звісно, ми не могли оминути увагою і створення футбольної академії. Віримо в молодь, в прикарпатські таланти і будемо підтримувати їх на шляху до світових вершин футболу!

Ваш партнер з енергозбереження будівель, компанія ADAMSON

Подобається 2